Izgara Görünümü:

D3 Full Pnömatik Kumaş Kaplama Makinesi

Yüksek üretim kapasiteli mobilya üreticileri için üretilmiştir.1 adet pnömatik kumaş kesme, 1 adet pnömatik kumaş kaplama makinasından oluşmaktadır. Bu set çalışırken; 5-6 bar arası hava basıncına gerek duyar. D-3 FP Set ile kumaş, gerçek deri, suni deri vb. metaryaller kullanılarak 20 boydan 60 boya kadar tüm kumaş düğme çeşitlerini kaplama iş..

D3 Manuel Kumaş Kaplama Makinesi

Düşük üretim kapasiteli mobilya üreticileri için üretilmiştir.1 adet manuel kumaş kesme ve 1 adet manuel kumaş kaplama makinasından oluşmaktadır. D-3 Manuel Set ile kumaş, gerçek deri, suni deri vb. materyaller kullanılarak 20 boydan 60 boya kadar tüm kumaş düğme çeşitlerini kaplama işlemi yapılabilmektedir. D-3 Manuel set ile saatte mak..

D3 Pnömatik Kumaş Kaplama Makinesi

Yüksek üretim kapasiteli mobilya üreticileri için üretilmiştir.1 adet manuel kumaş kesme, 1 adet pnömatik kumaş kaplama makinasından oluşmaktadır. Bu set çalışırken; 5-6 bar arası hava basıncına gerek duyar. D-3 P Set ile kumaş, gerçek deri, suni deri vb meteryaller kullanılarak 20 boydan 60 boya kadar tüm kumaş düğme çeşitlerini kaplama işlemi ..

RM-4 Full Pnömatik Set No:32

Yüksek üretim kapasiteli mobilya üreticileri için üretilmiştir. 1 adet pnömatik kumaş kesme, 1 adet pnömatik kumaş kaplama makinasından oluşmaktadır. Bu set çalışırken; 5-6 bar arası hava basıncına gerek duyar. RM-4 FP Set ile kumaş, gerçek deri, suni deri vb meteryaller kullanılarak 20 boydan 60 boya kadar tüm kumaş düğme çeşitlerini kapla..

RM-4 Manuel Set No: 32

Düşük üretim kapasiteli mobilya üreticileri için üretilmiştir. 1 adet manuel kumaş kesme ve 1 adet manuel kumaş kaplama makinasından oluşmaktadır. RM-4 Manuel Set ile kumaş, gerçek deri, suni deri vb. materyaller kullanılarak 20 boydan 60 boya kadar tüm kumaş düğme çeşitlerini kaplama işlemi yapılabilmektedir. RM-4 Manuel set ile saatte mak..

RM-4 Pnömatik Set No:32

Yüksek üretim kapasiteli mobilya üreticileri için üretilmiştir.1adet manuel kumaş kesme, 1 adet pnömatik kumaş kaplama makinasından oluşmaktadır. Bu set çalışırken; 5-6 bar arası hava basıncına gerek duyar. RM-4 P Set ile kumaş, gerçek deri, suni deri vb materyaller kullanılarak 20 boydan 60 boya kadar tüm kumaş düğme çeşitlerini kaplama iş..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)