Izgara Görünümü:

KLPRO KLLZM100 100m Profesyonel Lazermetre

KLPRO KLLZM100 100m Profesyonel Lazermetre 100 Metre doğru, hatasız ve hassas şekilde mesafe ölçme imkânı, Hafif ve kompakt yapı ile cepte taşınabilecek kadar küçük ve kullanışlı Hareket halinde sürekli ölçüm yapabilme özelliği, Pisagor ölçüm fonksiyonu sayesinde uzaktan yükseklik ölçüm imkânı, mesafeyi birleştirerek yükseklik ölçümü, Ön veya arka..

KLPRO KLLZM120B 120m Profesyonel Bluetooth Kameralı Lazermetre

KLPRO KLLZM120B 120m Profesyonel Bluetooth Kameralı Lazermetre Geniş aydınlatmalı dijital ekran sayesinde kolay okuma Bluetooth Kablosuz teknoloji ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz USB Bağlantısı Kamera özelliği ile ölçüm sonuçlarının en iyi şekilde görülmesini sağlar Ön veya arka kenardan hesaplayarak ölçüm yapma imkânı, Bölümler halinde yüks..

Klpro Kllzm50 50Mt Profesyonel Lazer Metre - Lazer Mesafe Ölçer

Klpro Kllzm50 50Mt Profesyonel Lazer Metre - Lazer Mesafe Ölçer Pisagor ölçüm fonksiyonu sayesinde uzaktan yükseklik ölçüm imkânı, mesafeyi birleştirerek yükseklik ölçümü, Ölçüm sonuçlarının en iyi şekilde görülmesini sağlayan geniş aydınlatmalı dijital ekran Ölçüm sonuçlarını toplama, çıkarma işlemlerini yapabilme özelliğii 50 Metre doğru, hatası..

KLPro KLLZM80 80mt Profesyonel Lazermetre

KLPRO KLLZM80 80mt Profesyonel Lazermetre Ölçüm sonuçlarının en iyi şekilde görülmesini sağlayan geniş aydınlatmalı dijital ekran, Hareket halinde sürekli ölçüm yapabilme özelliği, Bölümler halinde yükseklik ölçümü, mesafeyi bölümleyerek ölçüm yapabilme, Pisagor ölçüm fonksiyonu sayesinde uzaktan yükseklik ölçüm imkânı, mesafeyi birleştirerek yüks..

KLPRO KLLZR112 Profesyonel Çapraz Çizgi Lazer Hizalama

KLPRO KLLZR112 Profesyonel Çapraz Çizgi Lazer Hizalama Çapraz çizgi lazer sayesinde kolay hizalama imkânı, Yatay ve dikey lazer ışını, İç mekânda geniş kullanım imkânı, Birden fazla montaj ve bağlantı imkânı ile çok yönlü kullanım, 10m çalışma alanı ile geniş uygulama seçeneği, Manuel ve otomatik hizalama ile kolay kullanım, Küçük ve kompakt yapı ..

KLPRO KLLZR118 Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer

KLPRO KLLZR118 Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Kolay kullanım için 2 düğmeli çalıştırma ile yatay ve dikey ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Otomatik hizalama sayesinde 3° derece sapmaya kadar, uyarı vererek tekrar otomatik olarak h..

KLPRO KLLZR118GL Yeşil Lazer Hizalama

KLPRO KLLZR118GL Yeşil Lazer Hizalama Yatay ve dikey otomatik hizalamalı çizgi lazer distomat Taşıma çantası aletin korunmasını ve ayarlarının düzgün şekilde kalmasını sağlar. Detektör ile 60m çalışma alanı, Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar. iç mekanda 20 metre Mıknatıslı apara..

KLPro KLLZR232 Profesyonel Yatay/Dikey ve Nokta Otomatik Hizalamalı Lazer Distomatı

KLPRO KLLZR232 Profesyonel Yatay/Dikey ve Nokta Otomatik Hizalamalı Lazer Distomatı Lazer Sınıfı 2, < 1mW Hizalama Hassaslığı +/- 0,4 mm/m İç Mekânda Görünürlük Alanı 10 m Işın Sayısı 2 Işın Yönü dikey/yatay Otomatik Hizalama Mesafesi +/- 3,5° Nokta sayısı 5 Nokta yönü aşağı/yukarı, sağ/sol, arka Otomatik hizalama sayesinde 4° derece sapmaya kadar..

Klpro KLLZR233GL Profesyonel Yeşil Nokta Lazer Distomat

Klpro KLLZR233GL Profesyonel Yeşil Nokta Lazer Distomat Kolay kullanım için 2 düğmeli çalıştırma ile yatay/dikey ve nokta ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Taşıma çantası aletin korunmasını ve ayarlarının düzgün şekilde kalmasını sağlar Otomatik hizalama saye..

KLPRO KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat

KLPRO KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat Kolay kullanım için 3 düğmeli çalıştırma ile yatay, dikey ve 90⁰ derece ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Mıknatıslı aparat ile metal yüzeylere kolayca tutturulur ve ayarlanır saniy..

Klpro Kllzr93Gl 7.2Volt/2,6 Ah Li-Ion Yeşil Çizgi Lazer Distomat

Klpro Kllzr93Gl 7.2Volt/2,6 Ah Li-Ion Yeşil Çizgi Lazer Distomat Yeşil lazer ışın, mümkün olan en iyi görünürlük oranını elde etme Kolay kullanım için 3 düğmeli çalıştırma ile yatay, dikey ve 90⁰ derece ışın kullanma imkânı Hizalama uygulamalarında ±0.4 mm/m hassaslığına sahip otomatik hizalamalı lazer distomat Işın ayar düğmesi uzun mesafelerde ı..

KLPro KLLZT Alüminyum Tripod

KLPro KLLZT Alüminyum Tripod 60 cm kadar çalışma yüksekliği Yatar döner bağlantı düzlemi ile kullanım çeşitliliği ¼” bağlantı vidası Asansörlü gövde ile istenilen yükseklikte kullanım imkânı M5 ve 1/4" Dişi çıkışlı tüm lazer hizalama ve lazer metrelere uyumludur...

Klpro KLON3200 Profesyonel Optik Nivo

Klpro KLON3200 Profesyonel Optik Nivo Hassas mercek ayarı sayesinden en iyi optik görüş sağlar, Entegre nişangâh sayesinde kolay hedef belirleme imkânı, Kolay okunabilir hassas mira, Mercek kilitleme sistemi sayesinde uzun süre yüksek kalibrasyon sağlar Dış mekânda ve zorlu arazi şartlarında kullanım imkânı veren IP54 koruma sınıfı, 32x optik yakı..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)