Izgara Görünümü:

KLPRO KLLZR112 Profesyonel Çapraz Çizgi Lazer Hizalama

KLPRO KLLZR112 Profesyonel Çapraz Çizgi Lazer Hizalama Çapraz çizgi lazer sayesinde kolay hizalama imkânı, Yatay ve dikey lazer ışını, İç mekânda geniş kullanım imkânı, Birden fazla montaj ve bağlantı imkânı ile çok yönlü kullanım, 10m çalışma alanı ile geniş uygulama seçeneği, Manuel ve otomatik hizalama ile kolay kullanım, Küçük ve kompakt yapı ..

KLPRO KLLZR118 Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer

KLPRO KLLZR118 Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Kolay kullanım için 2 düğmeli çalıştırma ile yatay ve dikey ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Otomatik hizalama sayesinde 3° derece sapmaya kadar, uyarı vererek tekrar otomatik olarak h..

KLPRO KLLZR118GL Yeşil Lazer Hizalama

KLPRO KLLZR118GL Yeşil Lazer Hizalama Yatay ve dikey otomatik hizalamalı çizgi lazer distomat Taşıma çantası aletin korunmasını ve ayarlarının düzgün şekilde kalmasını sağlar. Detektör ile 60m çalışma alanı, Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar. iç mekanda 20 metre Mıknatıslı apara..

KLPro KLLZR232 Profesyonel Yatay/Dikey ve Nokta Otomatik Hizalamalı Lazer Distomatı

KLPRO KLLZR232 Profesyonel Yatay/Dikey ve Nokta Otomatik Hizalamalı Lazer Distomatı Lazer Sınıfı 2, < 1mW Hizalama Hassaslığı +/- 0,4 mm/m İç Mekânda Görünürlük Alanı 10 m Işın Sayısı 2 Işın Yönü dikey/yatay Otomatik Hizalama Mesafesi +/- 3,5° Nokta sayısı 5 Nokta yönü aşağı/yukarı, sağ/sol, arka Otomatik hizalama sayesinde 4° derece sapmaya kadar..

Klpro KLLZR233GL Profesyonel Yeşil Nokta Lazer Distomat

Klpro KLLZR233GL Profesyonel Yeşil Nokta Lazer Distomat Kolay kullanım için 2 düğmeli çalıştırma ile yatay/dikey ve nokta ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Taşıma çantası aletin korunmasını ve ayarlarının düzgün şekilde kalmasını sağlar Otomatik hizalama saye..

KLPRO KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat

KLPRO KLLZR93 Profesyonel Yatay, Dikey ve 90° Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat Kolay kullanım için 3 düğmeli çalıştırma ile yatay, dikey ve 90⁰ derece ışın kullanma imkânı Kauçuk kaplı gövde ve kalın cam distomatı korur ve şantiye koşullarında kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar Mıknatıslı aparat ile metal yüzeylere kolayca tutturulur ve ayarlanır saniy..

Klpro Kllzr93Gl 7.2Volt/2,6 Ah Li-Ion Yeşil Çizgi Lazer Distomat

Klpro Kllzr93Gl 7.2Volt/2,6 Ah Li-Ion Yeşil Çizgi Lazer Distomat Yeşil lazer ışın, mümkün olan en iyi görünürlük oranını elde etme Kolay kullanım için 3 düğmeli çalıştırma ile yatay, dikey ve 90⁰ derece ışın kullanma imkânı Hizalama uygulamalarında ±0.4 mm/m hassaslığına sahip otomatik hizalamalı lazer distomat Işın ayar düğmesi uzun mesafelerde ı..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)