Izgara Görünümü:

Astel Koli Bandı 45mm*100mm

Hafif bir temasla hemen yapışır -Dayanıklıdır ve çekmez -Yapıştırıldığı yüzeyleri kapatır ve yalıtım sağlar -Basınca ve gerilmeye dayanıklıdır -Özellikle ağır paketlerin ambalajlanmasında kullanılır - Holtmelt Tutkal..

Ve-Ge Koli Bandı Aslan 45mm*100mm

Sağlam Yapışma GücüAfrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.Her çeşit koli ve ambalaj malzemesi..

Ve-Ge Koli Bandı Bufalo 45mm*100mm

İnatçı Yapışma GücüAfrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.Her çeşit koli ve ambalaj malzemesin..

Ve-Ge Koli Bandı Fil 45mm*100mm

Ezici Yapışma GücüAfrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.Her çeşit koli ve ambalaj malzemesini..

Ve-Ge Koli Bandı Gergedan 45mm*100mm

Dayanıklı Yapışma GücüAfrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.Her çeşit koli ve ambalaj malze..

Ve-Ge Koli Bandı Leopar 45mm*100mm

Sert Yapışma GücüAfrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.Her çeşit koli ve ambalaj malzemesinin..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)